Product return

Kādos gadījumos preces var atgriezt 14 dienu laikā?

Jums ir tiesības izmantot atteikuma tiesības un atteikties no preces, laužot preces distances pirkuma līgumu 14 dienu laikā, neminot iemeslu.

Jums ir tiesības pārbaudīt preces īpašības tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt parastā veikalā, proti pārbaudīt preci, lai noskaidrotu tās raksturu, nevis citā nolūkā. Atcerieties, ka esat atbildīgs par preces vērtības samazināšanos.

Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Jūs vai trešā persona, kuru Jūs norādījāt vai pilnvarojāt saņemt preci, saņēmāt preci tās lietošanai.


Kādos gadījumos preces nevar atgriezt 14 dienu laikā?


  • Ja produkts tika izmantots atšķirīgi, nekā norādījis ražotājs, vai tam ir lietošanas vai nodiluma pazīmes;
  • Patērētājs ir iznīcinājis vai būtiski sabojājis preces iesaiņojumu;


Vēlos atgriezt preci!

Preces atgriešana atteikuma tiesību gadījumā ir iespējama 14 dienu laikā no preces pirkuma (saņemšanas) dienas. Šim nolūkam izmantojiet atteikuma tiesību realizēšanas veidlapu vai uzrakstiet iesniegumu brīvā formā, kurš adresēts mūsu uzņēmumam - SIA “KLIPPAN-SAULE” (Bruņinieku iela 106, Rīga, LV-1009) un nosūtiet uz e-pastu shop@e-saule.lv vai iesniedziet to SIA “KLIPPAN-SAULE” veikalā (Bruņinieku iela 106, Rīga).

Pēc tam prece ir jānosūta atpakaļ SIA "KLIPPAN-SAULE" vai jānodod tā SIA “KLIPPAN-SAULE” veikalā (Bruņinieku iela 106, Rīga), bez neattaisnotas vilcināšanās.

Papildu informācija pa tālr. +371 67842912 vai rakstot ziņu uz e-pastu shop@e-saule.lv.

Atteikuma veidlapas paraugu var lejupielādēt šeit.


Preču atgriešanas izmaksas sedz pircējs, izņemot gadījumus, kad atgriešanas iemesls ir tas, ka atdodamās preces neatbilst pasūtījumam (nepareiza vai nepilnīga prece).